מדיניות החנות

מדיניות החזרות וביטולי עסקה

לפני הכל ולפני החלק המשפטי… לנו בנינוצ'יה חשוב שתצאו עם מוצר שאתם אוהבים ושהוא נעים ובריא לכם, בכל מקרה של חוסר שביעות רצון או חוסר התאמה לסבון שברשותכם ניתן לפנות אלינו בטלפון  052-5413922 וביחד נעשה הכל בכדי למצוא פתרון שיהיה נעים ונוח לכל הצדדים.

 

הנכם רשאים לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ“א-1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן“) על ידי מתן הודעה לחברה בדואר אלקטרוני   או בטלפון 052-5413922.
אתם זכאים להחזיר ולקבל החזר תשלום על כל מוצר שנרכש באתר והוא שלם, בתנאי והוא לא נפתח, לא נעשה בו שימוש, הוא מצוי באריזתו המקורית, תקין וללא פגע מכל סוג שהוא. בתנאי שהוא נשלח חזרה בתוך 14 יום מתאריך הגעת המשלוח אליכם. ההחזר יעשה בדואר רשום ל
מצפה הילה, או באמצעות אדם שיגיע מטעם הלקוח לחנות המפעלבמצפה הילה. את הפריטים המוגדרים עדינים – משמע, שעלולים להישבר או להינזק בשליחה – יש לארוז כראוי.  
לביטול עסקה בתוך 4 חודשים (בתנאי שההתקשרות בעסקה כללה שיחה, גם אם בדוא"ל, בין העוסק לצרכן), זכאי: אדם עם מוגבלות לפי הגדרתו בחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, כל מי שמלאו לו 65 שנים, עולה חדש- עד 5 שנים מהיום שניתנה לו תעודה עולה או תעודת זכאות כעולה. 
הזיכוי יינתן לאחר הגעת המוצר אלינו. אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה – אנחנו כבר נטפל בכך בשבילך. 
במקרה של מוצר שהוכח כפגום או שהתגלתה אליו רגישות או שישנה בעיית תיאום ציפיות כלשהי, נשקול לזכות אתכם או להעניק קופון לרכישת מוצר באתר או לשלוח מוצר חליפי, כל זאת על פי שיקול דעתנו ודיון במקרה הספציפי. 
בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, במידה ובחרת לבטל את העסקה מכל סיבה לבד מהסיבות הבאות: פגם במוצר, אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לך, או במקרה של אספקת מוצר שגוי, או במידה והחברה הפרה את ההסכם, רשאית החברה לגבות ממך דמי ביטול חד פעמיים בשיעור של 5% מגובה הרכישה המוחזרת, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם, כקבוע בחוק (להלן: “דמי הביטול“). עלות משלוח החזרת המוצר תהא ע“ח הלקוח.
אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה, זאת בנוסף לדמי הביטול.
לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, אבל ניתן לזכות כרטיס אחר במידה וישנו. יש לקחת בחשבון שזמן ההחזר עלול להתארך בהתאם להסכם שלך עם חברת האשראי. לחילופין ניתן לקבל קופון לרכישה באתר.
במידה והלקוח ביצע הזמנה באתר באמצעות גיפט-קארד ובחר להחזיר את הפריטים, ניתן להחליף אותם במוצרים שווי ערך בהתאם למדיניות ההחלפות. רק הלקוח ששילם עבור הגיפט-קארד יוכל במקרה של החזרה לקבל זיכוי בגין המוצרים.
לקוח שמעוניין להחזיר אלינו מוצרים שקיבל במתנה- אם המוצרים חדשים ולא פתוחים, ניתן לשלוח אלינו בדואר ולקבל קופון לקניה באתר בשווי המוצרים.
מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר ובדוכנים של נינוצ'יה. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.
החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע משימוש או אחסון שגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.

טיפול בהזמנה ומדיניות משלוחים

כל ההזמנות מטופלות ונשלחות בימי עסקים (ראשון עד חמישי) ונשלחות ממפעלנו בתוך כ24 עד 48 שעות בדרך כלל.הזמנות שייקלטו בימים שישי או שבת יטופלו רק ביום ראשון העוקב. הזמנות שייקלטו במערכת ההזמנות בחגים או בחול המועד, יטופלו לאחר החג.הזמנות שייקלטו במערכת ההזמנות בזמן מבצע או עומס חריג אחר יטופלו על ידינו במהירות האפשרית. החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת המופיעה בהזמנה או לנקודת האיסוף שנבחרה.המשלוח ישלח מאיתנו (בדר"כ בתוך 24-48 שעות למעט שישי-שבת, חגים וזמנים חריגים בהם עלולים להיגרם עיכובים בזמני האספקה).החבילות נשלחות בדואר רשום ומגיעות בהתאם לתנאים של דואר ישראל.בשירות משלוחים למקומות המצויינים מתחת בחינם או בתשלום ינתנו מועדי הגעה בתיאום מראש.המשלוחים מתבצעים בתיאום מראש של מקום ושעה אך ניתנת חריגה של שעתיים מהמועד שנקבע.
 

עלויות המשלוח:

משלוח בדואר רשום לכל חלקי הארץ 15 ₪. בקנייה מעל 120 שקלים ינתן משלוח חינם.
 

מקומות למשלוח חינם:

קיבוץ עין המפרץ   |   כפר ורדים   |   מצפה הילה   |   גבעת עדה.
למקומות המצוינים מעל ינתן משלוח חינם אך זמן ההמתנה הוא בתיאום מראש ויכול לקחת עד 14 ימי עסקים.
 

איסוף עצמי:

איסוף עצמי בתיאום מראש ממצפה הילה.
 
החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה.
לקוח שמעוניין לאסוף את המוצר באיסוף עצמי, צריך לבצע הזמנה טלפונית ולבקש זאת בבירור. מחיר המוצר באתר אינו כולל את עלות המשלוח.

©   כל הזכויות שמורות לנינוצ'יה.